Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Internetinė bilietų prekyba
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

SĄVOKOS

 1. Bilietų platintojas – VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“, juridinio asmens kodas 302505310, adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 50 44334 Kaunas,Telefonas: +370 37 452459 El. paštas: bilietai@zalgiris.lt

 2. Pirkėjas – Fizinis ar juridinis asmuo įsigyjantis bilietą ar abonementą.

 3. Bilietas (elektorinis bilietas) – Bilietų platintojo kasoje ar Bilietų platintojo internetiniame puslapyje įsigytas dokumentas, suteikiantis teisę patekti į renginį.

 4. Abonementas – Bilietų platintojo kasoje ar Bilietų platintojo internetiniame puslapyje įsigytas dokumentas, suteikiantis teisę patekti į renginį.

 BILIETO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Bilietą pateikite prie įėjimo į renginį. Elektroninį bilietą spausdinkite ant balto popieriaus lapo arba pateikite bilieto brūkšninį kodą išmaniajame telefone. Nekokybiškai atspausdintas bilietas arba nekokybiškas bilieto brūkšninis kodas telefono ekrane gali sukliudyti patekti į renginį.

 2. Vienas bilietas galioja vienam asmeniui ir tik nurodytam renginiui. Juo pasinaudoti galima tik vieną kartą. Į renginį patenka pirmas nuskenuotas bilietas. Bilietų platintojas neatsako už bet kokius galimus praradimus dėl neteisėto bilieto kopijavimo.

 3. Bilietų platintojas pasilieka teisę pakartotinai nebeįleisti asmens, išėjusio iš renginio jam dar nepasibaigus, jei naudojamas jau kartą nuskenuotas bilietas.

 4. Asmuo gali naudotis tik tuo įėjimu į renginį, kuris yra priskirtas asmens įsigytam bilietui.

 5. Kopijuoti, dauginti, parduoti bilietą griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietą gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą. Šių pažeidimų atveju visada pranešama policijai.

 6. Į renginį neįleidžiami nuo alkoholinių gėrimų, psichotropinių ar narkotinių medžiagų apsvaigę asmenys. Taip pat asmenys, kurie renginių organizatorių yra paskelbti kaip nepageidaujami. Šiems asmenims pinigai už bilietus negrąžinami.

 7. Siekdami užtikrinti sportininkų, atlikėjų bei žiūrovų saugumą, apsaugos darbuotojai turi teisę tikrinti žiūrovus prie įėjimo. Į renginį griežtai draudžiama įsinešti maisto ir gėrimų, narkotinių medžiagų, aštrių daiktų, daiktų, su kuriais galima sukelti grėsmę kitų saugumui, ginklų, gyvūnų, profesionalią filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangą. Asmenys, norintys įsinešti nurodytus daiktus, į renginio vietą neįleidžiami bei pinigai už bilietus negrąžinami. Visą draudžiamų daiktų sąrašas skelbiamas zalgirioarena.lt.

 BILIETŲ ĮSIGIJIMO TAISYKLĖS

 1. Siekdamas užtikrinti kokybišką ir tinkamą bilietų pardavimo suteikimą, asmens duomenų apsaugą bei asmens identifikaciją, Bilietų platintojas turi teisę reikalauti, kad asmenys, norintys pasinaudoti galimybe įsigyti bilietus naudodamiesi interneto svetaine, joje registruotųsi, užpildydami elektroninę registracijos formą.

 2. Bilietų platintojo interneto svetainėje galite atsiskaityti naudodamiesi Swedbank, DNB, SEB, Danske, Šiaulių, Nordea banko elektronine bankininkyste bei PayPal. Išankstinę arba PVM sąskaitą faktūrą, galima užsisakyti kreipiantis el. paštu: bilietai@zalgiris.lt.

 3. Įsigiję bilietą su studento, moksleivio ar senjoro nuolaidą, norėdami patekti į renginį, privaloma pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą, priešingu atveju Bilietų platintojas pasilieka teisę asmens neįleisti į renginį.

 4. Įsigydamas bilietą asmuo sutinka, kad jo atvaizdas ir/ar balsas gali būti užfiksuotas organizatoriaus įrašinėjamoje filmuotoje medžiagoje, fotografijose ir/ar garso medžiagoje ir naudojamas be finansinės kompensacijos.

 5. Jei už bilietą ar užsakymą sumokėta suma yra per maža, nepaisant priežasčių dėl kurių taip atsitiko, Bilietų platintojas turi teisę bilieto neparduoti, panaikinti bilietą ar užsakymą ir grąžinti asmeniui jo sumokėtą sumą. Jei už bilietą ar užsakymą sumokėta per daug, Bilietų platintojas asmens prašymu grąžina asmeniui pinigų sumą, kuri viršijo reikiamą sumokėti sumą.

 6. Įsigytus bilietus rasite Bilietų platintojo interneto svetainėje, skiltyje MANO PROFILIS, prisijungę tais prisijungimo duomenimis, kuriais registravotės perkant. Taip pat nuoroda į bilietus po sėkmingo pirkimo atsiunčiama kliento nurodytu el. paštu. 

KAUNO „ŽALGIRIO“ SEZONO ABONEMENTO ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Galiojantį sezono abonementą arba iš jo išimtą elektroninį bilietą pateikite prie įėjimo į renginį. Sulaužyta, subraižyta ar kitaip apgadinta sezono abonemento kortelė gali sukliudyti jums pakliūti į renginį.

 2. Kopijuoti, dauginti, parduoti sezono abonementą draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys sezono abonementą gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą. Šių pažeidimų atveju visada pranešama policijai.

 3. Sezono Kauno „Žalgirio“ abonementas galioja visoms LKL bei Eurolygos reguliaraus to sezono namų rungtynėms, LKL atkrintamosioms bei finalo namų rungtynėms, Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos NKL namų rungtynėms.

 4. Kauno „Žalgirio“ sezono abonementai (išskyrus „Audi“ klubo abonementus) Jūsų patogumui ir saugumo tikslais platinami tik vardiniai. Ant Jūsų įsigyto abonemento/abonementų rašomas tas vardas ir pavardė, kuriuos registruojate internetinėje bilietų pirkimo svetainėje. Jeigu norite pakeisti abonemento turėtojo vardą, kreipkitės el. paštu bilietai@zalgiris.lt iki abonementų gamybos pradžios. Jei sezono abonemento kortelė jau pradėta gaminti, naujos kortelės pagaminimo kaina – 10 EUR.

 5. Kauno „Žalgirio“ sezono abonemento savininkas gali patikėti naudotis abonementu ir kitus asmenis, tačiau perpardavinėti sezono abonementus yra draudžiama.

 6. Už Kauno „Žalgiriui“ pateiktos asmeninės informacijos teisingumą atsakingas Abonemento savininkas.

 7. Registracijos formoje yra reikalaujama privaloma informacija, kuri naudojama kortelių gamyboje ir ji bus tikrinama atsiėmimo metu.

 8. Po sėkmingo pirkimo Kauno „Žalgirio“ abonemento kortelę galite atsiimti darbo laiku Kauno „Žalgirio“ arenos kasoje.

 9. Kauno „Žalgirio“ Abonemento kortelė išduodama mainais pateikus išsikeitimui skirtą dokumentą – pirkus kasoje - A4 formato pirkimo patvirtinimo dokumentą su pirkėjo duomenimis, pirkus internetu – pirkimo patvirtinimo el. laiško kopiją arba pateikus galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 10. Pagamintos „Žalgirio“ Abonemento kortelės juridiniams asmenims bus išduodamos tik su įmonės įgaliojimu.

 11. Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neišduoti Abonemento kortelės, jei asmens tapatybę / įmonės įgaliojimą patvirtinantis dokumentas nesutampa su duomenimis pateiktais registracijos formoje.

 12. Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neišduoti Abonemento kortelės, jei atsiėmimo metu nepateikiamas pritaikytą nuolaidą patvirtinantis dokumentas.

 13. Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti renginio vietą viešai informavęs pirkėją.

 14. Įsigiję „Žalgirio“ abonemento kortelę su studento, moksleivio ar senjoro nuolaida, norėdami patekti į renginį, privalėsite pateikti galiojantį nuolaidą patvirtinantį dokumentą, priešingu atveju Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neįleisti į renginį ir (arba) konfiskuoti kortelę.

 15. Apie prarastą abonemento kortelę turite raštu informuoti Kauno „Žalgirio“ administraciją adresu bilietai@zalgiris.lt. Naujos kortelės pagaminimo mokestis yra 10 eurų.

 16. Abonemento savininkas „Žalgirio“ internetinėje bilietų pirkimo svetainėje turi galimybę iš savo abonemento kortelės į savo vietą išsiimti bilietą į rungtynes. Išėmus bilietą abonemento kortelė toms rungtynėms yra atšaukiama. Bilieto išėmimo funkcija veikia iki rungtynių pradžios. Asmuo, neturintis su savimi abonemento kortelės arba išimto bilieto, į rungtynes nėra įleidžiamas. Kauno „Žalgiris“ neturi teisės atskleisti prisijungimo prie abonemento/-ų duomenų tretiesiems asmenims be abonemento savininko prašymo raštu. Bilieto spausdinimo iš abonemento paslauga „Žalgirio“ arenos kasoje teikiama nėra.

AUTOBUSŲ BILIETŲ ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Pirkėjas įsipareigoja teisingai nurodyti visus duomenis, pateikiamus Bilietų platintojo interneto svetainėje.

2. Pirkėjas įsipareigoja autobuso bilietą atsispausdinti arba pateikti jį vairuotojui savo telefone ar kitame elektroniniame įrenginyje.

3. Pirkėjas įsipareigoja lipdamas į autobusą pateikti vairuotojui bilietą ir saugoti jį visos kelionės metu.

4. Pirkėjas įsipareigoja užimti autobuso personalo nurodytą vietą.

5. Autobuso bilietas nesuteikia teisės įeiti į areną, privaloma turėti rungtynių bilietą. 

6. Keleivių vežimo paslaugą teikia ir už paslaugos tinkamą suteikimą atsako UAB „Kautra“. VšĮ  „Žalgirio“ krepšinio centras veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, kuris įmonės UAB „Kautra“ vardu parduoda Bilietus Pirkėjams ir  nėra niekaip įsipareigojęs teikti Keleivių vežimo paslaugų. Daugiau informacijos apie UAB „Kautra“ galite rasti adresu www.kautra.lt

7. Bilietai gali būti keičiami ar grąžinami tik tuo atveju, jeigu buvo pakeistos iš anksto skelbtos Paslaugos sąlygos.

8. Jeigu keleivių vežimo paslauga atšaukiama ar nukeliama paslaugos teikimo data ir pinigai už Bilietus grąžinami, Bilietų platintojas neatsako už žalos dėl Keleivių vežimo paslaugos atšaukimo arba atidėjimo Pirkėjams ir/ar kitiems tretiesiems asmenims atlyginimą ir (arba) už žalą dėl pasikeitusių sąlygų. Tokiu atveju UAB „Kautra“ įsipareigoja Pirkėjams pakeisti bilietus arba grąžinti už juos sumokėtus pinigus.

9. Pirkėjams pageidaujant už suteiktas keleivių vežimo paslaugas PVM sąskaitą – faktūrą išrašo UAB „Kautra“.

BILIETŲ/SEZONO ABONEMENTŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

 1. Sezono abonementai nėra grąžinami ar keičiami.

 2. Bilietai gali būti keičiami ar grąžinami tik tuo atveju, jeigu pasikeitė iš anksto numatytas renginio laikas. Tokiu atveju pirkėjai turi kreiptis el. paštu bilietai@zalgiris.lt. Jeigu bilietai buvo pirkti kasoje, būtina turėti pirkimą patvirtinantį kasos čekį. Pirkus internetu reikia pateikti pirkimo metu bilietų pardavimo puslapyje registruotą pirkėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą, bilietų kiekį ir sumokėtą sumą.

 3. Bilietų platintojas sugadintų, suplėšytų ar pažeistų bilietų nekeičia.

 4. Asmenys prieš įsigydami bilietus privalo įvertinti visas renginio, į kurį yra įsigyjami bilietai vykdymo aplinkybes, įskaitant datą, laiką, vietą ir kitas renginio sąlygas, taip pat susipažinti su visa jiems aktualia bilietų įsigijimo ir renginio vykdymo informacija.

 KAINOS IR MOKESČIAI

 1. Bilietų platintojas turi teisę keisti bilietų/sezono abonementų kainas.

 2. Bilietų platintojas turi teisę taikyti pardavimo skatinimo akcijas, trumpalaikes nuolaidas, platinti nuolaidos kodus. Informacija apie akcijas gali būti pateikiama Bilietų platintojo internetinėje svetainėje, pateikiama viešai, siunčiama asmeniškai ar platinama kitais būdais. Asmenys, akcijos laikotarpiu nepasinaudoję nuolaidomis ir įsigiję bilietą/sezono abonementą be nuolaidos, neturi teisės reikalauti bilietų/sezono abonementų grąžinimo ar kompensacijos.

 3. Asmenys, perkantys bilietą/sezono abonementą su studento, moksleivio ar senjoro nuolaida privalo turėti galiojantį šios nuolaidos gavėjo statusą patvirtinantį dokumentą ir pateikti jį prie įėjimo į renginį. Priešingu atveju Bilietų platintojas pasilieka teisę neįleisti asmens į renginį. Pritaikytos nuolaidos yra žymimos ant bilieto/sezono abonemento.

 4. Bilietų platintojas turi teisę rinkti nustatyto dydžio vienkartinius mokesčius (paslaugos, rezervacijos, arenos ir kt.), kurie tenka vienam bilietui/sezono abonementui. Jų dydžiai yra nurodomi Bilietų platintojo interneto svetainėje.

PAGRINDINIAI ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRINCIPAI

   1. Bilietų platintojas, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teisės aktais bei šiomis Taisyklėmis asmens duomenis tvarko:

1.1. Galimybės pateikti užklausimą svetainės lankytojams sudarymo, atsakymų į užklausimus pateikimo ir vykdymo tikslais.

1.2. Siekiant užtikrinti nuosavybės teisės apsaugą, garantuoti turto saugumą ir neliečiamumą, viešąjį saugumą renginių metu.

1.3. Tiesioginės rinkodaros, reklaminių akcijų vykdymo tikslais.

   2. Bilietų platintojas, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teisės aktais bei  šiomis Taisyklėmis tvarko:

2.1. Klientų, siekiančių įsigyti Bilietų platintojo prekes ar paslaugas, pirkimo metu nurodytą vardą, pavardę, gimimo datą, telefono ryšio numerį, elektroninio pašto adresą, gyvenamąją vietą (adresą), taip pat duomenis, patvirtinančius teisę dalyvauti reklaminėse akcijose, ir reklaminių akcijų (žaidimų, viktorinų, konkursų) sąlygų išpildymą patvirtinančius dokumentus (pavyzdžiui, prekės pirkimą patvirtinančio kvito datą, numerį ir pan.), kiek tai susiję su dalyvavimu reklaminėje akcijoje arba teise dalyvauti žaidime.

2.2. Bilietų platintojas internetinės svetainės lankytojų, siekiančių pateikti užklausimą ar komentarą duomenų valdytojui: vardą, telefono ryšio arba fakso numerį, elektroninio pašto adresą, taip pat užklausos ar komentaro tekstą.

    3. Bilietų platintojo darbuotojai ir/ar Bilietų platintojo įgalioti duomenų tvarkytojai ir jų darbuotojai, atlikdami savo pareigas ir tvarkydami asmens duomenis, privalo užtikrinti, kad asmens duomenys būtų:

3.1. renkami tik apibrėžtais ir teisėtais, Taisyklių1 punkte nurodytais tikslais.

3.2. tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai.

3.3. tikslūs ir, jei reikia dėl asmens duomenų tvarkymo, nuolat atnaujinami; netikslūs ar neišsamūs duomenys būtų ištaisyti, papildyti, sunaikinti arba sustabdytas jų tvarkymas.

3.4. tapatūs, tinkami ir tik tokios apimties, kuri būtina jiems rinkti ir toliau tvarkyti.

3.5. saugomi tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, negu to reikia tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys buvo surinkti ir tvarkomi.

3.6. tvarkomi pagal šiame ir kituose atitinkamą veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose nustatytus aiškius ir skaidrius asmens duomenų tvarkymo reikalavimus laikomi tokiu pavidalu, kad duomenų subjekto tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra reikalinga tais tikslais, dėl kurių jie buvo surinkti.

3.7. bilietų platintojo, duomenų tvarkytojo ir jų atstovų darbuotojai, kurie tvarko asmens duomenis, privalo saugoti asmens duomenų paslaptį, jeigu šie asmens duomenys neskirti skelbti viešai. Ši pareiga galioja perėjus dirbti į kitas pareigas arba pasibaigus darbo ar sutartiniams santykiams.

 TAIKOMI APRIBOJIMAI IR DRAUDIMAI

 1. Bilietų platintojo interneto svetainės turinys ir programinė įranga yra Bilietų platintojo ir / ar jo partnerių nuosavybė, kuri yra saugoma galiojančiais įstatymais. Asmenys naudodamiesi interneto svetaine privalo nepažeisti Bilietų platintojo teisių bei teisėtų interesų ir naudotis interneto svetaine laikydamiesi teisės aktų reikalavimų, interneto svetainėje pateikiamų taisyklių, draudimų, nurodymų ir bet kokių kitokių teisėtų Bilietų platintojo reikalavimų.

 2. Asmenims draudžiama platinti, keisti, neteisėtai kopijuoti, spausdinti ar kitaip neteisėtai naudoti Bilietų platintojo interneto svetainėje pateiktą informaciją be rašytinio Bilietų platintojo leidimo.

 3. Asmenys neturi teisės bilietų klastoti, jų kopijuoti, taip pat panaudoti bilietus ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Asmenys, nesuderinę su Bilietų platintoju, neturi teisės pardavinėti bilietų. Visos bilietų dizaino ir turinio autorinės teisės priklauso Bilietų platintojui ar jo partneriams.

 4. Asmenims yra taikomi kiti šiose taisyklėse, bei Bilietų platintojo interneto svetainėje ar kitoje Bilietų platintojo viešai skelbiamoje medžiagoje taikomi apribojimai, draudimai, reikalavimai ir taisyklės.

     „ŽALIOJI SĄSKAITA“ TAISYKLĖS:

1. Žalioji sąskaita gali būti kaupiama bei naudojama internetu perkant BC „Žalgiris“ LKL bei Eurolygos reguliaraus sezono namų rungtynių, LKL atkrintamųjų bei finalo namų rungtynių bilietus. 

2. Žalioji sąskaita kaupiasi tik perkant oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje internetu. 

3. Žalioji sąskaita kaupiasi tik perkant bilietus į renginius, kurių organizatorius yra VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“.

4. Žalioji sąskaita nesikaupia už pirkinį, kurio pirkimo metu nurašoma anksčiau sukaupta suma. 

5. Žalioji sąskaita gali būti nepapildoma arba netaikoma perkant akcinius bilietus, naudojantis specialiais pasiūlymais arba nuolaidomis. 

6. Sukaupta suma galioja iki einamojo sezono pabaigos. Neišnaudotas likutis į kitą sezoną perkeliamas nėra. 

7. Sukaupta Žaliosios sąskaitos suma negali būti išgryninama.

VIP RINKINIO BILIETO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Šis bilietas nėra renginio bilietas. Tam kad patektumėte į areną būtina turėti galiojantį tos dienos renginio bilietą pirmame arenos aukšte.

2. Elektroninį bilietą spausdinkite ant balto popieriaus lapo. Nekokybiškai atspausdintas bilietas gali sukliudyti patekti į renginį.

3. Vienas bilietas galioja vienam asmeniui ir tik nurodytam renginiui. Juo pasinaudoti galima tik vieną kartą. Į renginį patenka pirmas nuskenuotas bilietas. Bilietų platintojas neatsako už bet kokius galimus praradimus dėl neteisėto bilieto kopijavimo.

4. Prašome pateikti šį dokumentą prie įvažiavimo į „Žalgirio“ arenos aikštelę (Karmelitų g. tiltas). Įvažiavimas galioja tik vieną kartą, vienam automobiliui, tik tą dieną vykstančių rungtynių metu.

5. Su VIP rinkinio bilietu galite naudotis įėjimais pavadinimu: AMFITEATRAS 1, kuris pažymėtas plane ant bilieto. Prie įėjimo privaloma pateikti galiojantį rungtynių bilietą pirmame arenos aukšte (101 - 136 sektoriai).

6. Prieš renginį bei per pertraukas lauksime jūsų VIP salėje, kur galėsite pasivaišinti gėrimais, virtuvės meistrų sukurtais užkandžiais ir patiekalais.  Po renginio jūsų užsakymus mielai priims restorano personalas. Prie įėjimo į VIP salę pateikus šį bilietą jums išduos VIP apyrankę. Prašome dėvėti VIP apyrankę. Perduoti apyrankę kitam asmeniui draudžiama. Pažeista, nutraukta apyrankė negalioja.


KONTAKTAI

„Žalgirio“ arenos bilietų kasa

„Žalgirio“ arenos bilietų kasa

I-V: 10.00-19.00 (pietų pertrauka 14.00-15.00)
Savaitgaliais rungtynių metu nuo 12 val.

Kauno „Žalgirio“ administracija

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“
+370 37 452 459  (I-V: 8.00 - 17.00 val.)

Kauno „Žalgirio“ namų arena

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“
Karaliaus Mindaugo pr. 50 LT-44334 Kaunas
: +370 37 452459
El. paštas: tickets@zalgiris.lt

Sek mus!

Atsakomybė ir taisyklės
Slapukų politika
Powered byKoobin