Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Sutikti
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

SĄVOKOS

 1. Bilietų platintojas – VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“, juridinio asmens kodas 302505310, adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 50 44334 Kaunas,Telefonas: +370 37 452459 paštas: bilietai@zalgiris.lt

 2. Pirkėjas – Fizinis ar juridinis asmuo įsigyjantis bilietą ar abonementą.

 3. Bilietas (elektorinis bilietas) – Bilietų platintojo kasoje ar Bilietų platintojo internetiniame puslapyje įsigytas dokumentas, suteikiantis teisę patekti į renginį.

 4. Abonementas – Bilietų platintojo kasoje ar Bilietų platintojo internetiniame puslapyje įsigytas dokumentas, suteikiantis teisę patekti į renginį.

 BILIETO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Bilietą pateikite prie įėjimo į renginį. Elektroninį bilietą spausdinkite ant balto popieriaus lapo arba pateikite bilieto brūkšninį kodą išmaniajame telefone. Nekokybiškai atspausdintas bilietas arba nekokybiškas bilieto brūkšninis kodas telefono ekrane gali sukliudyti patekti į renginį.

 2. Vienas bilietas galioja vienam asmeniui ir tik nurodytam renginiui. Juo pasinaudoti galima tik vieną kartą. Į renginį patenka pirmas nuskenuotas bilietas. Bilietų platintojas neatsako už bet kokius galimus praradimus dėl neteisėto bilieto kopijavimo.

 3. Bilietų platintojas pasilieka teisę pakartotinai nebeįleisti asmens, išėjusio iš renginio jam dar nepasibaigus, jei naudojamas jau kartą nuskenuotas bilietas.

 4. Asmuo gali naudotis tik tuo įėjimu į renginį, kuris yra priskirtas asmens įsigytam bilietui.

 5. Kopijuoti, dauginti, parduoti bilietą griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietą gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą. Šių pažeidimų atveju visada pranešama policijai.

 6. Į renginį neįleidžiami nuo alkoholinių gėrimų, psichotropinių ar narkotinių medžiagų apsvaigę asmenys. Taip pat asmenys, kurie renginių organizatorių yra paskelbti kaip nepageidaujami. Šiems asmenims pinigai už bilietus negrąžinami.

 7. Siekdami užtikrinti sportininkų, atlikėjų bei žiūrovų saugumą, apsaugos darbuotojai turi teisę tikrinti žiūrovus prie įėjimo. Į renginį griežtai draudžiama įsinešti maisto ir gėrimų, narkotinių medžiagų, aštrių daiktų, daiktų, su kuriais galima sukelti grėsmę kitų saugumui, ginklų, gyvūnų, profesionalią filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangą. Asmenys, norintys įsinešti nurodytus daiktus, į renginio vietą neįleidžiami bei pinigai už bilietus negrąžinami. Visą draudžiamų daiktų sąrašas skelbiamas lt.

 BILIETŲ ĮSIGIJIMO TAISYKLĖS

 1. Siekdamas užtikrinti kokybišką ir tinkamą bilietų pardavimo suteikimą, asmens duomenų apsaugą bei asmens identifikaciją, Bilietų platintojas turi teisę reikalauti, kad asmenys, norintys pasinaudoti galimybe įsigyti bilietus naudodamiesi interneto svetaine, joje registruotųsi, užpildydami elektroninę registracijos formą.

 2. Bilietų platintojo interneto svetainėje galite atsiskaityti naudodamiesi Swedbank, DNB, SEB, Šiaulių, Nordea banko elektronine bankininkyste bei PayPal. Išankstinę arba PVM sąskaitą faktūrą, galima užsisakyti kreipiantis el. paštu: bilietai@zalgiris.lt. Po pirkimo PVM sąskaitos faktūros yra išrašomos iki kito mėnesio 7 d.

 3. Įsigiję bilietą su studento, moksleivio ar senjoro nuolaidą, norėdami patekti į renginį, privaloma pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą, priešingu atveju Bilietų platintojas pasilieka teisę asmens neįleisti į renginį.

 4. Įsigydamas bilietą asmuo sutinka, kad jo atvaizdas ir/ar balsas gali būti užfiksuotas organizatoriaus įrašinėjamoje filmuotoje medžiagoje, fotografijose ir/ar garso medžiagoje ir naudojamas be finansinės kompensacijos.

 5. Jei už bilietą ar užsakymą sumokėta suma yra per maža, nepaisant priežasčių dėl kurių taip atsitiko, Bilietų platintojas turi teisę bilieto neparduoti, panaikinti bilietą ar užsakymą ir grąžinti asmeniui jo sumokėtą sumą.

 6. Įsigytus bilietus rasite Bilietų platintojo interneto svetainėje, skiltyje MANO PROFILIS, prisijungę tais prisijungimo duomenimis, kuriais registravotės perkant. Taip pat nuoroda į bilietus po sėkmingo pirkimo atsiunčiama kliento nurodytu el. paštu.

 7. Renginių data ar laikas gali pasikeisti. Tokiu atveju Platintojas įsipareigoja grąžinti tik Pirkėjo už bilietus sumokėtą pinigų sumą.

 8. Vietos sektoriuose, kurie skirti žmonėms su judėjimo negalia judantiems vežimėliuose, yra skirtos tik asmenims, sėdintiems neįgalumo vežimėlyje bei turintiems neįgalumo pažymėjimą. Pažymėjimą būtina turėti su savimi perkant bilietus bei atvykus į areną. Pirmoji eilė yra skirta žmonėms su judėjimo negalia judantiems vežimėliuose, antroji eilė - asmens, sėdinčio vietoje priešais, lydinčiam asmeniui. Lydinčiųjų vietos atskirai parduodamos nėra. Asmenų, kurie įsigijo vietas neįgaliųjų su vežimėliais vietose, bet neturi neįgaliojo pažymėjimo arba nėra lydintys asmenys, bilietai atšaukiami ir sumokėti pinigai nėra grąžinami.

KAUNO „ŽALGIRIO“ SEZONO ABONEMENTO ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Galiojantį sezono abonementą arba iš jo išimtą elektroninį bilietą pateikite prie įėjimo į renginį. Sulaužyta, subraižyta ar kitaip apgadinta sezono abonemento kortelė gali sukliudyti jums pakliūti į renginį.

 2. Kopijuoti, dauginti, parduoti sezono abonementą draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys sezono abonementą gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą. Šių pažeidimų atveju visada pranešama policijai.

 3. Sezono Kauno „Žalgirio“ abonementas galioja visoms LKL bei Eurolygos reguliaraus to sezono namų rungtynėms, LKL atkrintamosioms bei finalo namų rungtynėms, Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos NKL namų rungtynėms.

 4. Kauno „Žalgirio“ sezono abonementai Jūsų patogumui ir saugumo tikslais platinami tik vardiniai. Ant Jūsų įsigyto abonemento/abonementų rašomas tas vardas ir pavardė, kuris tuo metu yra registruotas internetinėje bilietų pirkimo svetainėje. Naujos kortelės pagaminimo kaina – 5-10 EUR.

 5. Kauno „Žalgirio“ sezono abonemento savininkas gali patikėti naudotis abonementu ir kitus asmenis, tačiau perpardavinėti sezono abonementus yra draudžiama.

 6. Už Kauno „Žalgiriui“ pateiktos asmeninės informacijos teisingumą atsakingas Abonemento savininkas.

 7. Registracijos formoje reikalaujama privaloma informacija bus naudojama kortelių gamyboje ir ji bus tikrinama atsiėmimo metu.

 8. Po sėkmingo pirkimo Kauno „Žalgirio“ abonemento kortelę galite atsiimti darbo laiku Kauno „Žalgirio“ arenos kasoje.

 9. Kauno „Žalgirio“ Abonemento kortelė išduodama mainais pateikus išsikeitimui skirtą dokumentą – pirkus kasoje - A4 formato pirkimo patvirtinimo dokumentą su pirkėjo duomenimis, pirkus internetu – pirkimo patvirtinimo el. laiško kopiją arba pateikus galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 10. Pagamintos „Žalgirio“ Abonemento kortelės juridiniams asmenims bus išduodamos tik su įmonės įgaliojimu.

 11. Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neišduoti Abonemento kortelės, jei asmens tapatybę / įmonės įgaliojimą patvirtinantis dokumentas nesutampa su duomenimis pateiktais registracijos formoje.

 12. Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neišduoti Abonemento kortelės, jei atsiėmimo metu nepateikiamas pritaikytą nuolaidą patvirtinantis dokumentas.

 13. Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti renginio vietą viešai informavęs pirkėją.

 14. Įsigiję „Žalgirio“ abonemento kortelę su studento, moksleivio ar senjoro nuolaida, norėdami patekti į renginį, privalėsite pateikti galiojantį nuolaidą patvirtinantį dokumentą, priešingu atveju Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neįleisti į renginį ir (arba) konfiskuoti kortelę.

 15. Apie prarastą abonemento kortelę turite raštu informuoti Kauno „Žalgirio“ administraciją adresu bilietai@zalgiris.lt. Naujos kortelės pagaminimo mokestis yra 5-10 eurų.

 16. LKL rungtynių metu nenaudojant trečio arenos aukšto, abonementų savininkams bus pasiūlytos vietos arenos pirmajame aukšte – Žalioje zonoje.

 17. Abonemento savininkas „Žalgirio“ internetinėje bilietų pirkimo svetainėje turi galimybę iš savo abonemento kortelės į savo vietą išsiimti bilietą į rungtynes. Išėmus bilietą abonemento kortelė toms rungtynėms yra atšaukiama. Bilieto išėmimo funkcija veikia iki rungtynių pradžios. Asmuo, neturintis su savimi abonemento kortelės arba išimto bilieto, į rungtynes nėra įleidžiamas. Kauno „Žalgiris“ neturi teisės atskleisti prisijungimo prie abonemento/-ų duomenų tretiesiems asmenims be abonemento savininko prašymo raštu. Bilieto spausdinimo iš abonemento paslauga „Žalgirio“ arenos kasoje teikiama nėra.

BILIETŲ/SEZONO ABONEMENTŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

 1. Sezono abonementai nėra grąžinam ar keičiami.

 2. Bilietai gali būti keičiami ar grąžinami tik tuo atveju, jeigu renginys neįvyko, įsigyta paslauga buvo nesuteikta arba pasikeitė iš anksto numatytas renginio laikas. Tokiu atveju pirkėjai turi kreiptis el. paštu bilietai@zalgiris.lt. Jeigu bilietai buvo pirkti kasoje, būtina turėti pirkimą patvirtinantį kasos čekį. Pirkus internetu reikia pateikti pirkimo metu bilietų pardavimo puslapyje registruotą pirkėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą, bilietų kiekį ir sumokėtą sumą.

 3. Bilietų platintojas sugadintų, suplėšytų ar pažeistų bilietų nekeičia.

 4. Asmenys prieš įsigydami bilietus privalo įvertinti visas renginio, į kurį yra įsigyjami bilietai vykdymo aplinkybes, įskaitant datą, laiką, vietą ir kitas renginio sąlygas, taip pat susipažinti su visa jiems aktualia bilietų įsigijimo ir renginio vykdymo informacija.

 KAINOS IR MOKESČIAI

 1. Bilietų platintojas turi teisę keisti bilietų/sezono abonementų kainas.

 2. Bilietų platintojas turi teisę taikyti pardavimo skatinimo akcijas, trumpalaikes nuolaidas, platinti nuolaidos kodus. Informacija apie akcijas gali būti pateikiama Bilietų platintojo internetinėje svetainėje, pateikiama viešai, siunčiama asmeniškai ar platinama kitais būdais. Asmenys, akcijos laikotarpiu nepasinaudoję nuolaidomis ir įsigiję bilietą/sezono abonementą be nuolaidos, neturi teisės reikalauti bilietų/sezono abonementų grąžinimo ar kompensacijos.

 3. Asmenys, perkantys bilietą su studento, moksleivio ar senjoro nuolaida privalo turėti galiojantį šios nuolaidos gavėjo statusą patvirtinantį dokumentą ir pateikti jį prie įėjimo į renginį. Priešingu atveju Bilietų platintojas pasilieka teisę neįleisti asmens į renginį. Pritaikytos nuolaidos yra žymimos ant bilieto/sezono abonemento.

 4. Bilietų platintojas turi teisę rinkti nustatyto dydžio vienkartinius mokesčius (paslaugos, rezervacijos, arenos ir kt.), kurie tenka vienam bilietui/sezono abonementui. Jų dydžiai yra nurodomi Bilietų platintojo interneto svetainėje.

 5. Bilietų/sezono abonementų pirkėjas turi teisę pasinaudoti tuo metu galiojančiomis nuolaidomis ir specialiomis kainomis pagal nurodytas pasiūlymo taisykles. Pirkimo metu nepasinaudojus galiojančia nuolaida ir/ar specialiu pasiūlymu, susidaręs skirtumas nėra komensuojamas, o bilietai/sezono abonementai nėra grąžinami.

 6. Į bilieto kainą  neįskaičiuota daiktų saugojimo paslauga (2 €) ir rūbinės (išskyrus VIP parketinių vietų, AUDI ir Ramirent Premium klubų) paslauga (1,50 €).

PAGRINDINIAI ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRINCIPAI

 1. Bilietų platintojas, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teisės aktais bei šiomis Taisyklėmis asmens duomenis tvarko:

1.1. Tiesioginės rinkodaros, reklaminių akcijų (tiesioginės rinkodaros žaidimų, viktorinų, konkursų) vykdymo tikslais;

1.2. Galimybės pateikti užklausimą svetainės lankytojams sudarymo, atsakymų į užklausimus pateikimo ir vykdymo tikslais;

1.3. Siekiant užtikrinti nuosavybės teisės apsaugą, garantuoti turto saugumą ir neliečiamumą, viešąjį saugumą renginių metu.

 1. Bilietų platintojas, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teisės aktais bei      šiomis Taisyklėmis tvarko:

2.1. Asmenų, davusių sutikimą dėl jų asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais ir pirkėjo, duomenų rinkimo metu neprieštaravusių dėl tokio asmens duomenų tvarkymo: vardą, pavardę, gimimo datą, telefono ryšio numerį, elektroninio pašto adresą, gyvenamąją vietą (adresą), taip pat duomenis, patvirtinančius teisę dalyvauti reklaminėse akcijose, ir reklaminių akcijų (žaidimų, viktorinų, konkursų) sąlygų išpildymą patvirtinančius dokumentus (pavyzdžiui, prekės pirkimą patvirtinančio kvito datą, numerį ir pan.), kiek tai susiję su dalyvavimu reklaminėje akcijoje arba teise dalyvauti žaidime;

2.2. Bilietų platintojas internetinės svetainės lankytojų, siekiančių pateikti užklausimą ar komentarą duomenų valdytojui: vardą, telefono ryšio arba fakso numerį, elektroninio pašto adresą, taip pat užklausos ar komentaro tekstą;

 1. Bilietų platintojo darbuotojai ir/ar Bilietų platintojo įgalioti duomenų tvarkytojai ir jų darbuotojai, atlikdami savo pareigas ir tvarkydami asmens duomenis, privalo užtikrinti, kad asmens duomenys būtų:

3.1. renkami tik apibrėžtais ir teisėtais, Taisyklių1 punkte nurodytais tikslais;

3.2. tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai;

3.3. tikslūs ir, jei reikia dėl asmens duomenų tvarkymo, nuolat atnaujinami; netikslūs ar neišsamūs duomenys būtų ištaisyti, papildyti, sunaikinti arba sustabdytas jų tvarkymas;

3.4. tapatūs, tinkami ir tik tokios apimties, kuri būtina jiems rinkti ir toliau tvarkyti;

3.5. saugomi tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, negu to reikia tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys buvo surinkti ir tvarkomi;

3.6. tvarkomi pagal šiame ir kituose atitinkamą veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose nustatytus aiškius ir skaidrius asmens duomenų tvarkymo reikalavimus laikomi tokiu pavidalu, kad duomenų subjekto tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra reikalinga tais tikslais, dėl kurių jie buvo surinkti.

3.7. bilietų platintojo, duomenų tvarkytojo ir jų atstovų darbuotojai, kurie tvarko asmens duomenis, privalo saugoti asmens duomenų paslaptį, jeigu šie asmens duomenys neskirti skelbti viešai. Ši pareiga galioja perėjus dirbti į kitas pareigas arba pasibaigus darbo ar sutartiniams santykiams.

 TAIKOMI APRIBOJIMAI IR DRAUDIMAI

 1. Bilietų platintojo interneto svetainės turinys ir programinė įranga yra Bilietų platintojo ir / ar jo partnerių nuosavybė, kuri yra saugoma galiojančiais įstatymais. Asmenys naudodamiesi interneto svetaine privalo nepažeisti Bilietų platintojo teisių bei teisėtų interesų ir naudotis interneto svetaine laikydamiesi teisės aktų reikalavimų, interneto svetainėje pateikiamų taisyklių, draudimų, nurodymų ir bet kokių kitokių teisėtų Bilietų platintojo reikalavimų.

 2. Asmenims draudžiama platinti, keisti, neteisėtai kopijuoti, spausdinti ar kitaip neteisėtai naudoti Bilietų platintojo interneto svetainėje pateiktą informaciją be rašytinio Bilietų platintojo leidimo.

 3. Asmenys neturi teisės bilietų klastoti, jų kopijuoti, taip pat panaudoti bilietus ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Asmenys, nesuderinę su Bilietų platintoju, neturi teisės pardavinėti bilietų. Visos bilietų dizaino ir turinio autorinės teisės priklauso Bilietų platintojui ar jo partneriams.

 4. Asmenims yra taikomi kiti šiose taisyklėse, bei Bilietų platintojo interneto svetainėje ar kitoje Bilietų platintojo viešai skelbiamoje medžiagoje taikomi apribojimai, draudimai, reikalavimai ir taisyklės.

„ŽALGIRIO“ ARENOS LANKYTOJŲ ELGESIO TAISYKLĖS 

Norintys patekti į Areną lankytojai privalo:

 1. pateikti bilietą, akreditacijos kortelę ar kitus dokumentus, suteikiančius teisę patekti;

 2. būti patikrinti apsaugos darbuotojų ir turimus daiktus pateikti apžiūrai;

 3. praeidami turniketus (sukamos kryžmės pavidalo įėjimo įtaisas lankytojams po 1 praleisti) asmenys su vaikais iki 5 metų privalo juos paimti ant rankų.

Į ARENĄ NEĮLEIDŽIAMI ASMENYS:

 1. kurie kelią grėsmę saugumui;

 2. atsisakantys apsaugos darbuotojų patikrinimo;

 3. apsvaigę nuo alkoholinių gėrimų ir/ar psichotropinių ar narkotinių medžiagų;

 4. kurie renginių organizatorių yra paskelbti kaip nepageidaujami;

 5. įvykdę ar įtariami įvykdę viešosios tvarkos pažeidimus, bausti už chuliganišką elgesį ar įvykdę/įtariami bet kokiuose nusikaltimuose, įvykdytuose „Žalgirio“ arenoje ar jos prieigose.

LANKYTOJŲ TEISĖS

 1. Patekti į Areną tik pateikus bilietus arba dokumentus, suteikiančius teisę įeiti.

 2. Užimti Arenos salėje/tribūnose tik tas vietas, kurios yra nurodytos jų turimuose bilietuose arba kituose dokumentuose, suteikiančiuose teisę patekti į Areną.

 3. Nustatyta tvarka naudotis Arenoje esančiomis rūbinėmis, kitomis viešo naudojimo patalpomis bei maitinimo įstaigų teikiamomis paslaugomis.

 4. Rūkyti tik specialiai tam skirtose ir atitinkamai pažymėtose Arenos vietose.

BENDRA INFORMACIJA LANKYTOJAMS

 1. Sporto renginių metu salėje alkoholį vartoti draudžiama.

 2. Saugumo užtikrinimui Arenoje yra įrengta vaizdo stebėjimo sistema, fiksuojanti lankytojus bei jų veiksmus.

 3. Asmenys Arenoje turi elgtis taip, kad jie nedarytų žalos, nekeltų grėsmės sau ir aplinkiniams, netrukdytų ir neerzintų kitų žiūrovų.

 4. Asmenys Arenoje privalo vykdyti renginių organizatorių, saugos tarnybos darbuotojų, savanorių, policijos pareigūnų, ir/ar kitų įgaliotų užtikrinti saugumą ir tvarką asmenų nurodymus.

 5. Esant pavojui ar iškilus grėsmei renginio saugumui, saugos tarnybos darbuotojo, policijos pareigūno ir/ar kitų įgaliotų užtikrinti saugumą ir tvarką asmenų reikalavimu, žiūrovai gali būti nukreipti į kitas nei biliete nurodyta vietas ar būti evakuoti iš Arenos.

 6. Bilietą ar kitą dokumentą, suteikiantį teisę patekti į Areną, lankytojas privalo saugoti iki renginio pabaigos.

 7. Į renginio bilieto kainą yra įskaičiuotas bilietų platintojo paslaugos mokestis, kurį nustato bilietų platintojas, ir Arenos mokestis (1,5 Eur). Arenos mokestį sudaro renginio apsaugos, pagalbinių darbuotojų (asistentų), patalpų valymo, nuotekų šalinimo, elektros ir vandens tiekimo, patalpų šildymo ir vėdinimo paslaugos. Į Arenos mokestį nėra įskaičiuotos Rūbinių paslaugos, kurios apmokestinamo papildomai pagal šiose taisyklėse nurodytą tvarką.

 8. Atsakingi už renginio saugumą ir tvarką pareigūnai ar darbuotojai turi teisę paimti dokumentus, suteikiančius teisę patekti į Areną, perduotus arba parduotus kitiems asmenims, neturintiems teisės jais naudotis.

 9. Lankytojus, nesilaikančius šių Arenos taisyklių, renginio organizatoriai, saugos tarnybos darbuotojai, policijos pareigūnai ir/ar kiti įgalioti užtikrinti saugumą ir tvarką asmenys turi teisę pašalinti iš Arenos. Iš Arenos pašalintam lankytojui pinigai už įsigytus bilietus negrąžinami.

RŪBINIŲ PASLAUGOS

 1. Viršutinių drabužių saugojimo paslauga Arenoje įrengtose rūbinėse yra mokama ir jos kaina – 1,50 € (vienas euras 50 ct) vienam asmeniui už vieną viršutinį drabužį.

 2. Rūbinėje suteikiama galimybė palikti kitus daiktus (kuprines, rankines ir kitus daiktus, išskyrus drabužius) saugojimui už 2 € (dviejų eurų) mokestį vienoje saugojimo spintelėje.

 3. Lankytojui sumokėjus už drabužių ar daiktų saugojimo paslaugas yra pateikiamas kasos čekis.

 4. Audi klubo, Premium klubo, VIP ložių ir VIP paslaugas įsigijusiems lankytojams drabužių saugojimo paslauga nėra apmokestinama.

 5. Perduodant drabužius ar kitus daiktus saugojimui rūbinėje ar daiktų saugojimo spintelėje, lankytojui duodamas rūbinės arba atitinkamai daiktų saugojimo spintelės numerėlis (žetonas).

 6. Ant vienos rūbinės pakabos yra kabinamas tik vienas lankytojo viršutinis drabužis.

 7. Vienoje daiktų saugojimo spintelėje yra talpinami tik vieno lankytojo daiktai.

 8. Pametęs rūbinės ar daiktų saugojimo spintelės numerėlį (žetoną), lankytojas apie tai privalo nedelsdamas informuoti rūbinės personalą. Už pamestą rūbinės ar daiktų saugojimo spintelės numerėlį (žetoną) lankytojas sumoka visą jo kainą, tai yra 10 € (dešimt eurų).

 9. Lankytojui, pranešusiam apie rūbinės ar daiktų saugojimo spintelės numerėlio (žetono) pametimą ar dingimą, saugojimui į rūbinę lankytojo perduoti drabužiai ar daiktai grąžinami tik visiems kitiems lankytojams atsiėmus drabužius ar daiktus iš rūbinės ar daiktų saugojimo spintelės. Tokiu atveju pasirašomas dokumentas, kuriame fiksuojamas rūbinės ar daiktų saugojimo spintelės numerėlio (žetono) pametimas ar dingimas, lankytojo asmeniniai duomenys ir mokėjimo už numerėlį (žetoną) faktas.

RENGINIŲ ĮRAŠAI

 1. Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, kiekvienas Arenos lankytojas neatšaukiamai sutinka, kad neteiks pretenzijų ir neprašys kompensacijos, jei jo balsas, atvaizdas, nuotrauka bus naudojami tiesioginės renginio transliacijos metu, renginio vaizdo įraše ar naudojant jau sukurtas ir dar tik būsimas informacines technologijas, kitu būdu įrašant ar nufotografuojant. Ši medžiaga renginio organizatorių ar trečiųjų asmenų gali būti naudojama neribotą laiką. Kiekvienas lankytojas atsisako bet kokių teisių ir veiksmų, leidžiančių prieštarauti aukščiau išdėstytam informacijos naudojimui. Renginių organizatoriai ir jų įgalioti tretieji asmenys privalo laikytis visų įstatymų, susijusių su asmeninės informacijos naudojimu žiniasklaidoje. Šios taisyklės taikomos visuose renginiuose, vykstančiuose „Žalgirio“ arenoje.

 2. Bet kokį renginių ir sporto varžybų garso, vaizdo įrašą, nuotraukas ar rungtynių rezultatą leidžiama įrašyti ir naudoti tik asmeniniams tikslams. Griežtai draudžiama minėtą informaciją apie renginius platinti visuomenei, nepaisant duomenų perdavimo būdo: internetu, per radiją, televiziją, mobiliuoju telefonu, ar kitomis, jau sukurtomis ir dar tik būsimomis informacijos perdavimo priemonėmis. Taip pat draudžiama kitiems asmenims padėti vykdyti tokią veiklą.

RINKODAROS VEIKLOS APRIBOJIMAI

 1. Lankytojams griežtai draudžiama Arenos viduje teikti bet kokias komercines paslaugas ar užsiimti kita komercine veikla neturint Arenos administracijos ir renginio organizatoriaus raštiško sutikimo.

 2. Lankytojams griežtai draudžiama Arenos viduje turėti su savimi ir siūlyti pirkti maistą, gėrimus, suvenyrus, drabužius, reklaminę atributiką ir kitas komercines prekes neturint Arenos administracijos ir renginio organizatoriaus raštiško sutikimo. Visos šios prekės gali būti konfiskuotos.

DRAUDŽIAMI VEIKSMAI IR PRIEMONĖS

Į Areną draudžiama įsinešti:

 1. alkoholinius gėrimus, bet kokias narkotines ar psichotropines, kitas organizmą stimuliuojančias medžiagas (išskyrus specialius medicinos preparatus (insulinas, ir pan.));

 2. bet kokios rūšies ginklus ir/ar potencialiai pavojingus daiktus, įskaitant, bet neapsiribojant daiktais, kuriais galima pjauti ar durti, daiktus, kurie gali būti panaudoti svaidymui, laidymui, mėtymui ir pan.;

 3. fejerverkus, signalines raketas, dūmų miltelius, dujų bombas ir/ar kitokią pirotechniką;

 4. rasistinės, ksenofobinės, ekstremalių dešiniųjų, nacionalistinių ir socialistinių idėjų, lytinės diskriminacijos propagandos atributiką ir/ar medžiagą;

 5. butelius, puodelius, bet kokios rūšies skardines, taip pat kitus objektus, pagamintus iš plastmasės (PET), stiklo arba bet kurios kitos trapios medžiagos, arba iš bet kokio metalo, „Tetra Pak“ pakuotės;

 6. bet kokius maisto produktus ir gėrimus;

 7. vėliavų stiebus, išskyrus lanksčius plastikinius vėliavų stiebus, kurie neviršija 1 m ilgio ir 1 cm skersmens;

 8. didesnes nei 2,0 x 1,5 m vėliavas. Sirgalių klubų atstovai, pageidaujantys į Areną įsinešti klubo vėliavą, privalo gauti atskirą organizatorių leidimą;

 9. visų rūšių gyvūnus, išskyrus šunis vedlius (suderinus su organizatoriais);

 10. dujų purškalus, dirginančias, degias medžiagas, dažiklius, konteinerius su sveikatai kenkiančiomis arba greitai užsidegančiomis medžiagomis;

 11. didelių gabaritų daiktus (kopėčios, kėdės, dėžės, didelės rankinės, kosmetinės, kuprinės, lagaminai, sportiniai krepšiai ir kt.). Didelis gabaritas – bet koks objektas, didesnis nei 25x25x25 cm, kuris negali būti laikomas po Arenos kėde;

 12. didelį kiekį popieriaus bei popieriaus ritinius;

 13. mechaniniu būdu valdomus ir garsą skleidžiančius prietaisus (suslėgto oro trimitus ir pan.), garsiakalbius, megafonus, sirenas, trimitus ir kitus pučiamuosius muzikos instrumentus, dronus bei kitus nuotoliniu būdu valdomus prietaisus;

 14. prietaisus su lazeriniais įtaisais, elektrinius žibintuvėlius, savadarbius šviesą skleidžiančius prietaisus ar įrenginius;

 15. radijo imtuvus;

 16. nešiojamus kompiuterius ir/ar kitus prietaisus, skirtus informacijos platinimui kitose žiniasklaidos priemonėse;

 17. bet kokį kitą daiktą, kuris kelia grėsmę renginio saugumui arba gali sukelti nepatogumų žiūrovams (purškiami dezodorantai, kvepalų buteliukai, skėčiai, pagalvės arba kiti daiktai, kuriuose yra plunksnos ir/ar pūkai ir pan.);

 18. visus kitus daiktus, aptiktus policijos pareigūnų, saugos tarnybos personalo ir/ar kitų įgaliotų užtikrinti saugumą asmenų, kurie galėtų kelti pavojų renginio ir kitų lankytojų saugumui;

 19. renginių dalyvių, žiniasklaidos atstovų, renginį aptarnaujančių įmonių ir Areno personalo daiktų, esančių draudžiamų daiktų sąraše, įnešimo į Areną ir jų patikros sąlygas atskira tvarka nustato renginių organizatoriai;

 20. draudžiamų įsinešti į Areną daiktų sąrašas gali būti papildomas pagal renginių organizatorių pageidavimus.

Arenoje draudžiama:

 1. mėtyti įvairius daiktus į tribūnas, salę, žaidimų aikštelę bei kitokiais būdais trikdyti normalią renginių eigą;

 2. deginti ugnį, leisti fejerverkus, raketas, dūmų miltelius, dūmų bombas ar kitokią pirotechniką;

 3. bet kokie komercinio/reklaminio turinio arba kenksmingo, agresyvaus, agituojančio, politinio, rasistinio ar religinio pobūdžio plakatai, apranga ir pan.

 4. elgtis tokiu būdu, kuris aplinkinių gali būti suprastas kaip provokuojantis, grasinantis, diskriminacinis arba įžeidžiantis;

 5. kelti bet kokią grėsmę savo ir aplinkinių sveikatai, gyvybei ar saugumui;

 6. bet kokiu būdu kenkti kitiems;

 7. lipti ant tam neskirtų konstrukcijų ar įrenginių (fasadai, pertvaros, sienos, tvoros, užtvaros, apšvietimo stulpai, kamerų platformos, stogai ir pan.);

 8. sporto renginių metu vaikščioti žaidimo aikštėje,

 9. įeiti į tarnybines patalpas ar uždaras lankytojams teritorijas;

 10. trukdyti ar riboti patalpų plotą, skirtą Arenos lankytojų, personalo, renginių dalyvių įėjimui ir išėjimui, taip pat evakuaciniam žiūrovų išėjimui, stovėti ir/ar sėdėti ant laiptų žiūrovų tribūnose, trukdyti ir riboti vietas, skirtas transporto priemonių bei pėsčiųjų eismui;

 11. piešti, rašyti, dažyti arba tvirtinti bet kokius elementus bei įrenginius;

 12. lipti ir stovėti ant kėdžių ir/ar jų rėmų;

 13. šiukšlinti.

ASMENYS, NESILAIKANTYS ŠIŲ TAISYKLIŲ, Į „ŽALGIRIO“ ARENĄ NEĮLEIDŽIAMI ARBA ŠALINAMI IŠ ARENOS BE ATSKIRO ĮSPĖJIMO! UŽ VIEŠOSIOS TVARKOS IR ARENOS TAISYKLIŲ PAŽEIDIMUS BAUDŽIAMA LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮSTATYMŲ NUSTATYTA TVARKA.

KONTAKTAI

„Žalgirio“ arenos bilietų kasa

Žalgirio bilietai/abonementai: 

I-V: 10.00-19.00 (pietų pertrauka 14.00-15.00)
Savaitgaliais rungtynių metu nuo 12 val.

Kauno „Žalgirio“ administracija

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

(I-V: 8.00 - 17.00 val.)

Žalgirio bilietai/abonementai

Kauno „Žalgirio“ namų arena

Turite klausimų? Susisiekite
VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“
Karaliaus Mindaugo pr. 50 LT-44334 Kaunas

 Turite klausimų? Parašykite mums

Domina Kauno ,,Žalgirio“ prekių ženklų naudojimas? Visa informacija čia.

Sek mus!

Atsakomybė ir taisyklės
Slapukų politika
Powered byKoobin