Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Sutikti
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
D.U.K.

Kur įsigyti bilietus?

Bilietus į Kauno „Žalgirio“ rungtynes „Žalgirio“ arenoje galite įsigyti:
  1. Internetu;
  2. „Žalgirio“ arenos kasoje: Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas. Darbo laikas: I-V 10.00-19.00 val. (pietų pertrauka 14.00-15.00 val.), VI-VII dirba tik renginio atveju nuo 12 val.;
  3. Visose bilietai.lt kasose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje;
  4. Atributikos parduotuvėse ŽalgirisShop;
  5. Autobusų stotyse Alytuje, Prienuose, Druskininkuose bei Vilkaviškyjeln

Ką daryti, jei iškilo problemų, perkant „Žalgirio“ bilietus internetu?

Susisiekite su mumis el. paštu bilietai@zalgiris.lt

Ar galiu grąžinti/pakeisti bilietą?

Bilietai yra grąžinami tik tuo atveju, jeigu renginys yra atšaukiamas arba pakeičiamas jo laikas.

Ar galiu rezervuoti bilietą?

Bilietų rezervavimo paslaugos šiuo metu neteikiame.

Kaip gauti sąskaitą faktūrą?

Jeigu norite gauti sąskaitą faktūrą, prašome pirkimo patvirtinimo dokumentą siųsti el. paštu: buhalterija@zalgirioarena.lt iki kito mėnesio 7 dienos.

Kaip atsiskaityti internetinėje bilietų pardavimo sistemoje?

Bilietų pardavimo sistemoje galite atsiskaityti naudodamiesi lietuviška Swedbank, DNB, Nordea, SEB, Šiaulių ir Paysera banko elektronine bankininkyste bei kreditine kortele.

Ar galima už bilietą sumokėti grynaisiais?

Jeigu nenorite mokėti internetu, bilietus galite įsigyti „Žalgirio“ arenos, ŽalgirisShop, bilietai.lt kasose atsiskaitydami grynaisiais arba kortele. Taip pat Alytaus, Prienų, Druskininkų ir Vilkaviškio autobusų stotyse.

Ar galiu bilietus, kvietimus ar abonementus į rungtynes naudoti kaip prizus, organizuojant ir skelbiant viešus konkursus?

Bet koks viešų žaidimų, konkursų ir kitokių reklamų rengimas ir reklamavimas, naudojant Kauno „Žalgirio“ prekių ženklus, bilietus, kvietimus, sezono abonementus be VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ leidimo yra draudžiamas ir pažeidžia Kauno „Žalgirio“ prekių ženklų teises. Bilietas, kvietimas į rungtynes ir sezono abonementas negali būti naudojamas bet kokiai reklamai (įskaitant konkursus ir loterijas), bet koks perpardavimas ar bandymas perparduoti ar nukopijuoti bilietą, kvietimą, abonementą arba jį naudoti neteisėtai reklamai ar komercinei veiklai panaikina bilietą be teisės grąžinti bet kokią sumą, sumokėtą už bilieto pirkimą.

Kaip pasinaudoti moksleivio, studento ar senjoro nuolaida?

Perkant bilietus į „Betsafe–LKL“ rungtynes ši nuolaida galioja Bronzinėje „Žaliai baltoje“ ir Žalioje zonose. Perkant bilietus į Eurolygos rungtynes ši nuolaida galioja Žalioje, Rožinėje, Melsvoje, Mėlynoje ir Pilkoje zonose. Norint pasinaudoti šia nuolaida, pirkimo proceso metu pasirinkite „moksleivių“„ studentų“ ar „senjorų“ nuolaidą. Įsigiję bilietą su moksleivio, studento ar senjoro nuolaida, norėdami patekti į renginį, privalėsite pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą, priešingu atveju Kauno „Žalgiris“ pasilieka teisę neįleisti į rungtynes. Nuolaidos dydis priklauso nuo rungtynių ir zonos.

Ar vaikai į rungtynes yra įleidžiami nemokamai?

Taip, į Kauno „Žalgirio“ rungtynes ikimokyklinio amžiaus vaikai (iki 7 m.) gali patekti nemokamai neužimant papildomos sėdimos vietos ir turi būti lydimas suaugusiojo.

Ką daryti jei negavau bilietų?

Bilietai el.paštu nėra siunčiami. Į nurodytą el.paštą yra atsiunčiamas mokėjimo patvirtinimas su nuoroda į Jūsų paskyrą, kurioje yra suformatuoti bilietai.

Kas gali pirkti bilietus su neįgaliųjų nuolaida?

Asmenys, turintys iki 30 % darbingumą, ir juos lydintis asmuo. Daugiau informacijos

Ar galiu pirkti bilietus į AUDI/Ramirent Premium klubą, jeigu nesu klubo narys?

Taip, bilietus į šias zonas pirkti galima. Įsigijus bilietą į renginį, galima naudotis klubo paslaugomis.

Kokias papildomas paslaugas gaunu su bilietu į VIP parketines vietas?

VIP parketinės vietos yra išskirtinio patogumo vietos prie pat krepšinio aikštelės! Naudokitės arenos automobilių aikštele, į areną patekite be eilių, naudokitės atskira rūbine bei iki renginio pradžios maloniai leiskite laiką VIP salėje, kurioje Jūsų lauks užkandžiai ir gėrimai. Platesnė informacija suteikiama įsigijus bilietus.

Kokias papildomas paslaugas gaunu su AUDI klubo bilietu?

Su AUDI klubo bilietu Jums priklauso atskiras įėjimas, rūbinė prie pat klubo erdvės, atskiri barai, tualetas ir rūkomasis. Šioje zonoje mėgaukite savo laisvalaikiu tik su asmenimis, turinčiais bilietus į šią zoną.

Kokias papildomas paslaugas gaunu su Ramirent Premium klubo bilietu?

Su Ramirent Pramium klubo bilietu Jums priklauso atskiras įėjimas bei rūbinė ir zona, į kurią gali patekti tik klube bilietus įsigiję asmenys. Mėgautis renginiu galima įsigijus bilietus prie dviviečio staliuko arba baro. Bilietus prie staliuko/baro galite įsigyti susisiekę el. paštu: bilietai@zalgiris.lt

Kaip užsakyti gimtadienio sveikinimą per rungtynes?

Norint užsakyti gimtadienio sveikinimą rungtynių metu, reikia kreiptis į bilietai@zalgiris.lt ne vėliau, kaip dvi dienos iki rungtynių.
SEZONO ABONEMENTAI

Kada galima įsigyti abonementą?

Abonementų prekyba prasideda gegužės-birželio mėnesį ir trunka iki rugsėjo-spalio mėnesio.

Kur įsigyti abonementą?

Abonementų pardavimo laikotarpiu juos galite įsigyti:
  1. Internetu;
  2. „Žalgirio“ arenos kasoje: Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas. Darbo laikas: I-V 10.00-19.00 val. (pietų pertrauka 14.00-15.00 val.), VI-VII dirba tik renginio atveju nuo 12 val.;
  3. Pavedimu pagal išankstinę sąskaitą susisiekus el. paštu bilietai@zalgirioarena.lt 

Į kokias rungtynes galiu patekti su abonementu?

Sezono abonementas galioja Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynėms, vykstančioms „Žalgirio“ arenoje Eurolygos ir LKL reguliariajame sezone, bei LKL čempionato atkrintamosiose rungtynėse ir finaluose.

Kiek laiko galioja sezono abonementas?

Sezono abonementas galioja nuo oficialios sezono pradžios (rugsėjo-spalio mėn.) iki sezono pabaigos (gegužės-birželio).

Ką daryti, jei pamečiau abonemento kortelę?

Praradus kortelę ji gali būti atšaukta tik kortelės savininkui raštu kreipiantis į „Žalgirio“ arenos kasas. Naujos kortelės išdavimo kaina 10 €.

Kaip atsispausdinti bilietus iš savo abonemento?

Jei pats abonemento turėtojas negali apsilankyti rungtynėse ir nori perleisti savo vietą kitam asmeniui, galima ištraukti bilietą iš abonemento. Savo abonementą galite administruoti prisijungę „Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje pirkimo metu registruotu el.paštu. Instrukcijas, kaip prisijungti ir atsispausdinti bilietus, galite rasti ČIA.

KONTAKTAI

„Žalgirio“ arenos bilietų kasa

Žalgirio bilietai/abonementai: 

I-V: 10.00-19.00 (pietų pertrauka 14.00-15.00)
Savaitgaliais rungtynių metu nuo 12 val.

Kauno „Žalgirio“ administracija

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

(I-V: 8.00 - 17.00 val.)

Žalgirio bilietai/abonementai

Kauno „Žalgirio“ namų arena

Turite klausimų? Susisiekite
VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“
Karaliaus Mindaugo pr. 50 LT-44334 Kaunas

 Turite klausimų? Parašykite mums

Domina Kauno ,,Žalgirio“ prekių ženklų naudojimas? Visa informacija čia.

Sek mus!

Atsakomybė ir taisyklės
Slapukų politika
Powered byKoobin